MLKS Victoria Sulejówek 2004 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • trening na Victorii godz. 17.30
  •        

Logowanie

Tabela ligowa

Orliki » Inne rozgrywki
1. Victoria Sulejówek 0 bz
2. Zwar Międzylesie 0 bz
3. OKS Start Otwock 0 bz
4. Mazur Karczew 0 bz
5. PKS Radośc 0 bz

Wyniki

Mecze sparingowe

Najnowsza galeria

Pożegnanie z niemieckimi przyjaciółmi
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 108, wczoraj: 178
ogółem: 220 210

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Międzynarodowy Turniej 11.04.2015

  • autor: adymek1, 2015-04-17 20:43

Zapraszamy do albumu foto rocznika - zdjęcia z imprezy :)


Aktualności

Informacja dla rodziców

  • autor: adymek1, 2015-04-17 12:49

Zwracam się do rodziców których chłopcy brali udział w naszym turnieju , aby sprawdzili czy , przez pomyłkę nie wzięli koszulki ' wolsburga" , czyli tych naszych  granatowych z inicjałami HM.


Powołania na Międzynarodowy Turniej w Sulejówku 11.04.2015...

  • autor: adymek1, 2015-04-09 21:23

 Powołanie otrzymują:

Wszyscy biorący udzial w wymianie 

Marcel Krepski

Michał Malinowski

Kuba Szulim

Krzysiek Łysik

Dawid Wiszowaty

Zbiórka o godzie 9.00 na Victorii


Pierwsze spotkania pomiędzy Eintracht Celle - Victoria...

  • autor: adymek1, 2015-04-08 22:17

Po bardzo emocjonującym i pasjonującym meczu pomiędzy Victorią a naszymi przyjaciółmi zza zachodniej granicy Eintrachtem Celle wynik końcowy był 7:6 dla gości , ale nie on był najważniejszy .


Sparing 8.04.2015 grupa trenera Krzyśka

  • autor: adymek1, 2015-04-02 21:28

Chciałbym poinformować, że w środę 8.04.2015 zagramy sparing na naszym stadionie w Sulejówku z drużyną UKS 141 o godz. 18.00 Zbiórka godz. 17.00 .Powołani są wszyscy trenujący


Program wymiany Victoria Sulejówek- MTV Eintracht Celle

  • autor: adymek1, 2015-04-02 21:16

Program wymiany dzieci w ramach „Dziecko trifft Kind” pomiędzy klubami sportowymi
MLKS Victoria Sulejówek a MTV Eintracht Celle.

Lista dzieci objętych wymianą: Sławek Abramowicz, Albert Pieniak, Boguś Abramowicz, Mateusz Krawczyk, Adrian Sztygowski, Bernard Olszewski, Robert Kluj, Kamil Derlatka, Tomek Kiedrowski, Kacper Orzechowski, Antek Anuszkiewicz, Damian Krasnodębski, Patryk Piórkowski, Mirek Koszyk, Wiktor Janeczek, Krzysztof Lesiński, Hubert Małecki, Maksym Kaliński, Róża Abramowicz, Przemek Świstek.

Więcej w rozwinięciu...

 

 


Informacje bieżące

  • autor: adymek1, 2015-03-30 23:03

W niedzielę wzięliśmy udział w turnieju VITA CUP r. 2003 - zdjęcia w galerii dzięki uprzejmości taty Roberta.

Najbliższy trening w środę wyjątkowo o godzinie 16.00 (ze względu na mecz rocznika 2000), a po nim spotkanie trenerów z rodzicami ok. g.17.30. Trenujemy też w czwartek o g.17.30.

 


Sparing w Halinowie

  • autor: adymek1, 2015-03-27 20:08

W najbliższą niedzielę 29.03.2015 rozegramy sparing z drużyną Młode Orły Halinów  na orliku przy ulicy Okuniewskiej ( za halą sportową). Zbiórka na miejscu o godz. 11.30

Powołani są wszyscy uczęszczający na treningi.


Terminarz rozgrywek Victorii Sulejówek II

  • autor: adymek1, 2015-03-25 13:56

Terminarz rozgrywek ligi: WARSZAWA: E1 ORLIK "U-11 - RW - 2 POZIOM" GRUPA 9 RUNDA II

Kolejka 1 w dniach 09-05-2015/10-05-2015

1 RKS Mazur Radzymin - KS Legionovia KZB Legionowo

2. 2 PWKS Huragan Wołomin - MLKS Victoria II Sulejówek 

Kolejka 2 w dniach 16-05-2015/17-05-2015

3 KS Legionovia KZB - MLKS Victoria II Sulejówek 

4 RKS Mazur Radzymin - PWKS Huragan Wołomin

Kolejka 3 w dniach 23-05-2015/24-05-2015

5 PWKS Huragan Wołomin - KS Legionovia KZB 

6 MLKS Victoria II Sulejówek - RKS Mazur Radzymin          24.05.2015 godz. 14.00

Kolejka 4 w dniach 30-05-2015/31-05-2015

7 KS Legionovia KZB - RKS Mazur Radzymin 

8 MLKS Victoria II Sulejówek - PWKS Huragan Wołomin      31.05.2015  godz. 13.00

Kolejka 5 w dniach 06-06-2015/07-06-2015

9 MLKS Victoria II Sulejówek - KS Legionovia KZB           07.06.2015  godz.  14.00

10 PWKS Huragan Wołomin - RKS Mazur Radzymin

Kolejka 6 w dniach 13-06-2015/14-06-2015

11 KS Legionovia KZB - PWKS Huragan Wołomin

12 RKS Mazur Radzymin - MLKS Victoria II Sulejówek

 


Turniej Jabłonna Cup 21.03.2015

  • autor: adymek1, 2015-03-20 11:17

W sobotę od godz.11 rozpoczyna się turniej z udziałem naszych obu drużyn Jabłonna Cup. Po losowaniu nasze drużyny trafiły na :

1.Victoria I                                  1.Victoria II                            1.Polonia Warszawa

2. Olimpia Warszawa                   2.KS Ursus                           2.AP 11 Legionowo

3. KS Armado                             3.Polonez Warszawa             3.Legionovia

4. Białe Orły Warszawa               4.Młode Orły Pułtusk             4.Akademia WAPN

5.FDA Wieliszew                        5.Sokół Serock                      5.Wisła Jabłonna

Każda drużyna rozegra 4 mecze po 15 minut. Boiska na którym będą odbywały się zawody :

dwa trawiaste i jeden orlik

Koszt turnieju : 250zł od drużyny.

Adres : JABŁONNA ul. Modlińska 102

Powołania i wszelkie inne informacje po piątkowym treningu.

Powołani:

1.Albert Pieniak

2.Michał Malinowski

3.Wiktor Janeczek

4.Kuba Szulim

5.Marcel Krepski

6.Hubert Małecki

7.Marcel Sabala

8.Maks

9.Krzysiek Lesiński

10.Krzysiek Łysik

Proszę o sms-a z potwierdzeniem obecności na numer 516446326


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

04-2015

wtorek

Trening grupa tr.Darka godz. 17.00-18.45, grupa tr.Krzyśka 18.45-20.15 ul. Narutowicza

22

04-2015

środa

Trening godz.17.00-18.30 ul.Narutowicza

23

04-2015

czwartek

24

04-2015

piątek

25

04-2015

sobota

26

04-2015

niedziela

27

04-2015

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew

Buttony

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar