MLKS Victoria Sulejówek 2004 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • UNIA II Warszawa - Delta II Warszawa 3:1
  • Victoria Sulejówek - UKS 141 Warszawa 0:0
  • Mazur Karczew - Drukarz II Warszawa 2:4

Wpłaty za zajęcia

Dane do wpłaty:

MLKS VICTORIA SULEJÓWEK

Kwota: 100zł

W opisie przelewu

imię, nazwisko oraz rocznik 2004

Victoria II srebro zdobyła !!!!!

• autor: adymek1, 2015-04-26 17:18

Na turniej o Puchar Starosty Mińskiego pojechaliśmy w składzie:

1. Albert Pieniak

2.Marcel Krepski  (kapitan)

3.Michał Malinowski

4.Maksymilian Kalinski

5.Wiktor Janeczek

6.Rosul Basajev

7.Dawid Wiszowaty

8.Kuba Szulim

9.Marcel Sabala

10. Seweryn Jurczak

nieobecni:

Hubert Małecki

Krzysiek Lesiński

Krzysiek Łysik

W turnieju wzięło 8 drużyn z powiatu mińskiego podzielonych na dwie grupy po 4 zespoły , z których awans do następnej rundy uzyskiwały po 2 najlepsze drużyny ( turniej zorganizowany dla roczników w przedziale 2002-2004, BYLIŚMY NAJMŁODSZĄ DRUŻYNĄ NA TURNIEJU) . My swoje zmagania rozpoczęliśmy od meczu z drużyną z Mistowa , z którą wygraliśmy 2:1. Następny mecz rozegraliśmy z zespołem z Mińska Mazowieckiego i również wygraliśmy najniższym stosunkiem bramek 1:0, dzięki czemu awansowaliśmy do najlepszej 4 grających o najcenniejszy puchar i okazałe złote medale. Ostatni mecz rozgrywany z zespołem ze Starej Niedziałki niestety przegraliśmy 3:0 ( w drużynie gości grało 4 zawodników z rocznika 2002 i 4 z rocznika 2003 to żadne wytłumaczenie, ale w tym wieku jednak duża różnica). W oczekiwaniu na zwycięzce drugiej grupy udaliśmy się do po bliskiej restauracji gdzie w gronie "wodzireja" szybko upłynął nam czas. Pierwsze miejsce w drugiej grupie zajęła drużyna z Halinowa i ona stała na naszej drodze do Finału. Mecz stał na wyrównanym poziomie i o awansie decydowały rzuty karne. Wyznaczeni zostali:

1."Maksym " Kaliński

2.Wiktor Janeczek

3.Marcel Krepski

Jako pierwsi to My zaczynaliśmy strzelanie rzutów karnych. Pewny strzał Maksyma w lewy dolny róg i wychodzimy na prowadzenie, Do piłki podchodzi zawodnik drużyny przeciwnej , u nas w bramce niezawodny Albert i po niecelnym strzale wynik nie ulega zmianie. Jako drugi do piłki ustawionej 9 metrów od bramki podchodzi Wiktor , i pewnym strzałem w środek wyprowadza nasz zespół na dwu bramkową przewagę. Zawodnik drużyny przeciwnej musi strzelić , żeby konkurs rzutów karnych mógł odbywać się dalej. I ku radości naszych kibiców jest PUDŁO!!!! . Szczęście chłopaków nie do opisania. Emocje niesamowite i czekanie na rywala w Finale.  Drugim meczu półfinałowy wygrywa zespół ze Starej Niedziałki ( nasz rywal z grupy , z którym przegraliśmy 0:3). Mecz rozpoczynamy z bojowym nastawieniem , przewaga techniczna naszych zawodników na tle starszych chłopaków nie podlegała dyskusji,Opiszę krótko. Najlepszy mecz rozegrany na tym turnieju ,ale niestety  to nie wystarczyło i przegrywamy 0:1 co dało  dała nam "tylko" drugie miejsce.

Gratulację dla naszego bramkarza ALBERTA PIENIAKA  za zdobycie statuetki NAJLEPSZEGO BRAMKARZA TURNIEJU,  a dla chłopaków za WALKĘ i POŚWIĘCENIE  w całym turnieju.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA II Warszawa 1:4 Victoria Sulejówek
, 17:00:00